Epilya için sorumluluk reddi
Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin feragatnamesi hakkında sorularınız varsa, lütfen destek@epilya.net adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Epilya ile ilgili sorumluluk reddi
Bu web sitesindeki tüm bilgiler – epilya.net – iyi niyetle ve sadece genel bilgi amaçlı yayınlanmıştır. Epilya, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (Epilya) bulduğunuz bilgilere ilişkin herhangi bir işlem yapmak kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. Epilya, web sitemizin kullanımıyla ilgili herhangi bir kayıp ve / veya zarardan sorumlu olmayacaktır.
Web sitemizden, bu harici sitelere giden köprüleri izleyerek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sunmaya çalışırken, bu sitelerin içeriği ve niteliği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine yapılan bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerik bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir ve ‘kötü’ olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan ortaya çıkabilir.
Ayrıca, web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışında olan farklı gizlilik politikalarına ve şartlarına sahip olabileceğini de unutmayın. Herhangi bir iş yapmadan veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartları” nı kontrol ettiğinizden emin olun.
Razı olmak
Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.
Güncelleme
Bu belgeyi güncellersek, değiştirirsek veya değişiklik yaparsak, bu değişiklikler belirgin bir şekilde buraya gönderilir.