dizi-tavsiyeleri

Yabancı Dizi Önerileri Nisan 2020 – Güncel Dizi Tavsiyeleri

Yabancı Dizi Önerileri Nisan 2020 – Güncel Dizi Tavsiyeleri listemize hoş geldiniz. Hani derler ya tek oturuşta bitirmelik mini diziler işte bunlar onlardan.

Çılgınlar gibi durmadan dizi izleyen biriyseniz bakalım bu listemizi beğenecekmisiniz. Diğer tüm dizileri bitirip yalayıp yuttuysanız bu listemiz sizi biraz daha idare edebilir. Listemizdeki bütün dizileri izleyip önerilerinize öyle açtık sizinde bildiğiniz güzel diziler varsa yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Beforeigners / Yabancı Dizi Önerisi

Bilim-kurgu sevenlerin hoşuna gidecek olan Beforeigner dizisi Ağustos 2019’da izleyicilerle buluştu. Filmdeki görüntüler adeta açık hava müzesini andırıyor seyrine doyum olmaz o derece. Konusuna gelirsek eğer Oslo’da bir gece denizden insanlar çıkıp günümüze ışınlanmaktadır olay sadece Oslo’yla kalmayıp tüm Dünyada yaşanacaktır. Norveç’e gelen insanlar Taş Devri, Viking Dönemi ve 19 yüzyıldan gelmekte. Daha faza ipucu vermeden en iyisi siz diziyi izlemeye başlayın.

IMdB 7.9

Get Shorty

İkinci dizi önerimiz Shamelles’ın yapımcılarından kara mizah temalı Get Shorty. Dizi Nevadalı iki kiralık katilin mezar kazmaktan sıkılıp normal bir iş arama çabasını konu alıyor. Aynı zamanda iki yakın arkadaş olan bu ikiliyi izlerken sahnelerde kahkahayı basacaksınız. İki zıt karakter diziye çok güzel bir hava eklemiş.

Hell on Wheels

Amerika tarihini tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren dizidir. Ülkede gerçekleşen iç savaşlar ve sonrasında kurulacak demiryolu için iki şirketin amansız rekabeti konu alınıyor. Vahşi Batı temasını seviyorsanız bu dizi tam size göre. Revolver’suz gezeni adamdan saymıyorlar karagümrük abilerini dizide bolca göreceksiniz.

Atlanta / Yabancı Dizi Tavsiyeleri

Amerikan komedi-drama televizyon dizisi. Kendileri ve ailelerine daha iyi bir hayat sağlamak için Atlanta rap piyasasında isim yapmaya çalışan iki kuzenin başlarından geçen olaylar konu edilmektedir. Bizim ülkede yapılan rapmi diyeceksiniz bu diziyi izledikten sonra mc duvar çatlağıda olabilirsiniz bilemiyoruz yani.

The Last Kingdom / Yabancı Dizi

Son önerimiz Netflix yapımı İngiliz, tarihi televizyon dizisi. Bir İngiliz Kralı’nın oğlu olan Uhtred, babasının savaşta ölmesiyle Kont Ragnar’ın kölesi olarak Paganların yaşadığı bölgeye götürülür ve hikayemiz bundan sonra başlar. Making Britain Great Again mottosuyla Dan’leri sağdan sola vuran Lord Uhtred’ten gözlerinizi ayıramayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir